Zapraszamy na NOWY KURS SALSY KUBAŃSKIEJ od podstaw

Cześć dziewczyny!
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty.


Warsztaty prowadzone będą solo dla wszystkich Pań. Nie ma to znaczenia czy tańczysz krótko czy długo, czy tanczysz salsę, bachate albo inne style, a może nie tańczysz w ogóle, gdyż każdy ruch rozłożymy na czynniki pierwsze. Słowo "salsa" w nazwie warsztatów powiązane jest z tym, że bazować będziemy na kroku podstawowym Salsy Los Angeles. Jeżeli nie znasz kroku - spokojnie nauczysz się go podczas warsztatów. Przez trzy godziny zajęć skupimy się na rozwoju kobiecych ruchów w tańcu. Tak byś mogła poczuć się komfortowo ze swoim ciałem podczas tańca. Każda z Was znajdzie podczas nich coś dla siebie. 

Warsztaty podzielone będą na trzy części:
1) Na pierwszej części spotkacie się z izolacją, pojawią się ćwiczenia wzmacniające pracę stóp i dłoni czy poprawiające koordynację ruchową, pozwalające uzyskać miękkość w tańcu.

2) Druga część oparta będzie na technice tańca, która jest bardzo ważnym elementem naszego tańca, jak i na jakości wykonywania ruchu. Tutaj będzie się dużo działo z naszym ciałem. Bez obaw zajęcia będą na poziomie podstawowym, także na pewno dacie sobie radę. Połączymy elementy z innych technik tanecznych to wzbogaci nasze umiejętności, a poznanie własnych możliwości ciała pozwoli nam na rozwinięcie improwizacji w tańcu.

3) Trzecią część możemy nazwać: układaniem puzzli, gdyż tutaj połączymy zebraną na wcześniejszych godzinach wiedzę i uzupełnimy ją o różne gatunki muzyczne. Będzie to zabawa muzyką, rytmem i ruchem w oparciu o podstawy i możliwości swojego ciała.

Na sam koniec ... będzie też coś dla ducha.
Zapraszam serdecznie wszystkie Panie w sobotnie popołudnie. To czas specjalnie przygotowany tylko dla Was.

Zajęcia poprowadzi: Iza Bogdańska
Salsa Ladies Motion
Kiedy - 23 września 2017 (godz. 13:00 - 16:15)
Gdzie - Salsa Passion, Skaryszewska 15 - (I piętro)

Cena: 70 zł (za 3 godziny kursu + 15 min. przerwy)

Dla użytkowników kart sportowych Multisport/OK System/Fitprofit-
Brak dopłat z kartą za pierwszy blok zajęć (1,5h)
Opłata za drugi blok (1,5h) - 20zł

ZAPISY: (obowiązakowe)
✔️ http://
www.salsapassion.pl/grafik-zajec.html
✔️ lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
✔️ lub 883 504 333 (w godzinach zajęć)

Dojazd komunikacją miejską (Przystanki) / Public transport (Stops)
--------------------------
-------------------------------------
Metro - Stadion Narodowy (350m)
SKM - Warszawa Wschodnia (100m)
Tram/Bus - Al. Zieleniecka (200m) oraz Lubelska (200m)