INSTRUKTORZY SALSA PASSION
 
DSC_3521ed1(1).jpg
Maciej Aleksandrowicz - Dyplomowany instruktor tańca sportowego (No 3449/PAS/2010, International Certificate). Swój kontakt z tańcem rozpoczął w 2002 (tańcem nowoczesnym), tańczyć salsę zaczął w październiku 2004 i od tamtego momentu to właśnie ona stała się jego prawdziwą pasją. Następnie przez kolejne lata bardzo intensywnie szkolił się z różnych technik tanecznych. Swoje doświadczenie techniczne z salsy i innych tańców zdobywał, oprócz regularnych zajęć grupowych i warsztatów indywidualnych, także na licznych kongresach, ucząc się od czołowych instruktorów zagranicznych oraz polskich, takich jak: Juan Matos, Shaka Brown, Franklin Diaz, Przemek Wereszczyński, Super Mario, Tamambo, Farid, Luis Vazquez, Jhesus Aponte i wielu innych. W 2008 roku zaczął prowadzić samodzielne kursy salsy w parach i solo, jednocześnie trenując z Marysią Szumielewicz i współprowadząc wraz z nią kursy. W 2009 roku został zaproszony do współpracy przez pionierkę salsy w Polsce Olę Leszczewicz. Współprowadził zajęcia i jednocześnie doszkalał swoje zaplecze merytoryczne, współprowadząc zajęcia z Olą, Kasią Lorkowską oraz innymi instruktorami. W kwietniu 2010 roku otworzył własną Szkołę Tańca Salsa Passion. Specjalizuje się zwłaszcza w technikach takich jak: Salsa LA i NY, bachata. Na co dzień zajmuje sie pracą jako psycholog/psychoterapeuta oraz coach (http://rozwinsiebie.pl/).

Kuba Kopicki- Choreograf i trener formacji Passion Dancers. Tancerz kładący szczególny nacisk na improwizację w tańcu. Pierwszy kontakt z salsą nawiązał 1998 roku w Sofii w Bułgarii.Prezentował się w pokazach na festiwalach salsy: Mas Salsa Event, Wrocław Salsa Festival, Salsa Spring Breake, Warsaw Salsa Festival, International Salsa Festival Hamburg. Do jego ostatnich osiągnięć należy: 2009 Finał Mistrzostw Polski - Salsa Pary, 2010 Finał Mistrzostw Polski - Salsa Solo, 2010 Wicemistrzostwo Ogólnopolskiego Turnieju Tańca - Salsa Pary, 2010 9-te miejsce na Mistrzostwach Europy - Salsa Shines - solos male. 2011 3-cie miejsce na turnieju Primavera Salsa Open - Styl L.A. Pary.

 

 
 
 
 
 

grzegorz.jpg

Grzegorz Umiastowski-Trener Salsy, Mambo, Bachaty. Wielokrotnie występował na międzynarodowych pokazach podczas festiwali tanecznych.(Salsa Spring Breake, Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Congress, Bachata Lovers Festival). Dwukrotny finalist Bachaty w ciemno. Swoja przygodę z tańcami Latino rozpoczął w 2011 roku. Dzięki intensywnej nauce już w 2012 roku brał udział w występach choreografii przed szersza publicznością. Podczas swoich zajęć kładzie na nacisk na jak największa naturalność ruchu oraz rozwój ciała. Podczas zajęć można oczekiwać dużo śmiechu ale i potu.

 
 

 

Eryk Pękalak- Absolwent Wychowania Fizycznego. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, u którego rozwinęło się zamiłowanie do tańca. W ramach rozwoju i poszukiwania coraz ciekawszych stylów tanecznych smakował różnych technik, z czego najbliższe stały mu się kizomba i tango. Przygodę z kizombą rozpoczął już w listopadzie 2008, pod okiem pierwszych instruktorów tego tańca w Polsce, natomiast w świat tangowy wkroczył z początkiem 2009 roku. Czerpiąc z obydwóch technik rozwinął się styl który nazwał "kizomba nueva" (FB) od połączenia KIZOMBA i drugiego członu nazwy tango NUEVO. Doskonalił swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu warsztatach i festiwalach w Polsce i w Europie, a także brał udział w pokazach tanecznych. Zdobył pierwsze miejsce w eliminacjach do międzynarodowego konkursu kizomby Africadancar 2012. Swoje pierwsze kroki jako instruktor tańca stawiał w 2010 r. Uczył kizomby w pierwszej szkole tego stylu (Montuno Ayé, następnie Salsa Point i Studio Ritmo). Od 2011 dyplomowany Instruktora Tańca Sportowego, a także Modern Jive?a.

 


Beata Symonowicz - instruktorka bachaty oraz Bachaty Lady Style.


Iza Bogdańska
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 10 lat, a z roku na rok taniec stał się jej największą pasją. Jak sama przyznaje, taniec jest całym jej życiem. Od trzynastu lat związana z różnymi formami tanecznymi, począwszy od tańca współczesnego i jazzu, w których to technikach prowadziła zajęcia taneczne. Brała udział w wielu festiwalach tanecznych oraz uczestniczyła w licznych warsztatach. Cztery lata temu, po przeprowadzce do Warszawy, spróbowała sił w salsie Los Angeles i salsie kubańskiej. Od tego momentu zaczęła rozwijać się w tych stylach tanecznych, które stały się jej niezmiernie bliskie.Charyzmatyczna i wiecznie uśmiechnięta, zaraża innych swoją miłością to tańca i energią. Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach tanecznych, podczas których pogłębia wiedzę, którą chętnie dzieli się z innymi. W tańcu nie lubi rutyny, dlatego miesza ze sobą różne style, tworząc nowe możliwości interpretowania muzyki poprzez ruch.
 

Piotr Jasiun. Tańczy od 2006 roku, głównie style w parze. Zaczynając od tańca towarzyskiego, szuka wciąż nowych wyzwań. W ostatnich latach zachłysnął się bachatą, bo, jak sam mówi, to niesamowite móc obserwować rozwój młodego stylu i patrzeć jak z roku na rok się zmienia. Inspiruje go Korke, choć stara się styl sensualny mieszać z dominikańskim, moderną i bachatangiem. Taką bachatę przekazuje kursantom, jako zmysłowy taniec łączący wiele nurtów, z których każdy może wybrać co mu najbardziej pasuje. Zaraża ludzi pasją. Wiele zawdzięcza tańcu: od kondycji fizycznej, po grono świetnych przyjaciół. Teraz chce przekazać pasję innym, wierząc, że taniec odmieni również i ich życie. Oprócz własnego rozwoju tanecznego zależy mu na byciu jak najlepszym pedagogiem. Jednocześnie uważa, że jeśli chce przekazywać wiedzę innym powinien sam wciąż się rozwijać, inaczej przestanie być wiarygodny. Wciąż jeździ na festiwale, obozy, master classy i warsztaty. Stara się aby zajęcia nie były schematyczne, oprócz prowadzeń urozmaica je ćwiczeniami i przypomina, że w tańcu najważniejsza jest partnerka i muzyka.