KURSY TAŃCA I WARSZTATY• LEKCJE INDYWIDUALNE • WYJAZDY INTEGRACYJNE

Salsa Passion oferuje warsztaty integracyjne z podstaw najgorętszych stylów
tańca jakimi są salsa i bachata. Zajęcia zostały specjalnie dostosowywane do
potrzeb grup, tak aby integrować ludzi, modelować współpracę oraz spędzić
aktywnie czas.

PRZYKŁADOWE PRODUKTY

WYJAZDY INTEGRACYJNE

WYJAZDY INTEGRACYJNE

WARSZTATY TANECZNE DLA FIRM

This imag

EVENTY, POKAZY, WYJAZDY INTEGRACYJNE...

Salsa Passion oferuje warsztaty integracyjne z podstaw najgorętszych stylów tańca jakimi są salsa i bachata. Zajęcia zostały specjalnie dostosowywane do potrzeb grup, tak aby integrować ludzi, modelować współpracę oraz spędzić aktywnie czas. Warsztaty prowadzone przez trenerów Salsa Passion zarówno z salsy jak i z bachaty idealnie sprawdzają się jako sposób na integrację. Poprzez zmiany w parach jesteśmy w stanie poznać się i działać wspólnie. Taniec otwiera ludzi i pomaga przełamywać bariery, a przez odpowiednie ćwiczenia oraz budowanie dobrej atmosfery stwarzamy warunki dla większej otwartości i nawiązania kontaktu z innymi ludźmi.
Learn More

OFERUJEMY:

01

Współpracę przy wszelkich wydarzeniach firmowych w zakresie:

02

Organizacji warsztatów tanecznych i animacji w ramach integracji dla grup zorganizowanych

03

Pokazów tanecznych

04

Innych wyzwań zaproponowanych przez klienta

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych trenerów i pasjonatów tańca z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Uwielbiamy dzielić się naszą pasją i zarażamy nią już od 2010 roku. Taniec jest dla nas odskocznią od codziennej rutyny i obciążeń, przyjemną rekreacją, możliwością spędzenia czasu z innymi ludźmi a także źródłem pozytywnej energii i odstresowania. W podobnym wydaniu
proponujemy taniec naszym klientom, jako sposób na przeciwdziałanie wypaleniu, zredukowanie stresu, zwiększenie poziomu żywotności i świadomości własnego ciała.

czytaj więcej

CZEGO UCZYMY

SALSA

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim o pochodzeniu karaibskim, rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce. Salsa - zarówno taniec jak i muzyka, jest żywiołowa oraz energetyczna.Charakteryzuje się dość szybkim tempem, dynamiką, eksponowaniem partnerki oraz widowiskowymi figurami, a także częstym występowaniem wielokrotnych obrotów tzw. (spinów). Taniec ten uczy poczucia rytmu oraz swobody ruchu. Można go tańczyć zarówno w parach jak i solo. Salsa pozwala na improwizację, a przede wszystkim na dobrą zabawę. To taniec, który wyzwala dużo energii, swobody. Prowadzenie opiera się na dawaniu sygnałów partnerce a partnerka uczy się odbierać te sygnały.


Image

PRZYKŁADY NASZYCH PRODUKTÓW:

“SALSA KROK PO KROKU”

W wersji solo lub w parach jako wprowadzenie w tajniki salsy. W zależności od potrzeb, proporcji płci i czasu trwania, zajęcia mogą pełnić funkcję krótkiej wspólnej zabawy integracyjnej i doświadczenia salsy na własnej skórze, lub dłuższych warsztatów, umożliwiających praktyczne wykorzystanie tego żywiołowego tańca np. wieczornej imprezy. Proponowany czas trwania: 1-3 godziny lub całodniowe.

“BACHATA NA KAŻDĄ OKAZJĘ”

Przykładowym scenariuszem takich zajęć mogą być 1-3 godzinne warsztaty wprowadzające w świat bachaty i poczuć jej niepowtarzalny klimat. Innym wariantem będą całodniowe warsztaty wyjazdowe, zakończone nagraniem wspólnego występu lub/i wieczorną imprezą bachatową. Na zajęciach korzystamy z coverów znanych popowych utworów w bachatowej wersji, co ułatwia późniejsze wykorzystanie nowo nabytych umiejętności jako tańca użytkowego na różne okazje.

“PODRÓŻ NA KARAIBY”

Czyli salsa, chacha i bachata w pigułce. Nasi instruktorzy
zabiorą Państwa w świat tańców karaibskich, pokazując ich
różnorodność. Warsztaty przekrojowe przez różne style. Od
Kuby po Dominikanę, sprawimy, że grupa poczuje się jak w
tropikach, dzięki energicznej muzyce i prostych, ale
praktycznych krokach. Przygoda z radosnymi rytmami i
tańcem zapewni wszystkim dobrą zabawę. Minimalny czas
warsztatów to 3h.

THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!


Want to make your website more attractive? Get a stunning hero
section with the Slideshow addon in SP Page Builder Pro.
It’s easy, fast, and gorgeous.

LEARN MORE

BACHATA PRESENTATION


Want to make your website more attractive? Get a stunning hero
section with the Slideshow addon in SP Page Builder Pro.
It’s easy, fast, and gorgeous.

LEARN MORE

EVENTY POKAZYWYJAZDY INTEGRACYJNEWARSZTATY TANECZNEANIMACJE

Edit Page