Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PlgSystemFabrik has a deprecated constructor in /home/spassion/public_html/salsapassion.eu/plugins/system/fabrik/fabrik.php on line 26 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemRegacymailing has a deprecated constructor in /home/spassion/public_html/salsapassion.eu/plugins/system/regacymailing/regacymailing.php on line 12 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/spassion/public_html/salsapassion.eu/components/com_fabrik/helpers/string.php on line 264 Opis poziomów - Salsa Passion

Opis poziomów

Salsa w parach

Poziom [P.1] początkujący - zajęcia skierowane do osób początkujących, polegają na wprowadzeniu w podstawową technikę tańca salsy począwszy od ćwiczeń rytmicznych, nauce podstawowych figur salsy tj; obrót w prawo i w lewo, cross-body, kroki solowe; 4 step, suzie-q, tres-tres, skończywszy na nauce prostych kombinacji figur wystarczających do zastosowania ich w praktyce m.in. na salsotekach (8 zajęć)

Poziom [P.2] początkujący wyższy - kontynuacja poprzedniego poziomu, rozbudowana o kolejne rodzaje cross body oraz inne kluczowe figury tj. check lub out of the way, ponadto kolejne kroki solowe, wprowadzenie do innych tańców m.in. bachata bądź merengue (8zajęć)

Poziom [S.1] średniozaawansowany niższy- program kursu wzbogacony jest o bardziej zaawansowaną pracę z ciałem (bodymovement), jest skierowany do osób, które nie mają już większych problemów ze słyszeniem i tańczeniem do rytmu, poznajemy tutaj kolejne kluczowe figury oraz ich kombinacje m.in. Open break, copa, hook turn, kroki solowe, footworki itd. (14 zajęć)

Poziom [S.2] średniozaawansowany (16zajęć)- kolejny krok do przodu- na tym poziomie uczymi się podwójnych obrotów (spin-ów), reversu, skupiamy się na pracy nad indywidualnym stylem- stylingiem, poznajemy bardziej skomplikowane autorskie kombinacje figur, nastawiamy się rówież na większą dozę improwizacji

Poziom [S.3] średniozaawansowany wyższy (20zajęć) ? Na tym poziomie doskonalimy już wszelkie możliwe techniki, spiny, footworki, indywidualny styl, poznajemy Cross body 360, wstęp do chc cha i wprowadzanie w tańczenie (on2)

Poziom [Z] Zaawansowany (otwarty)

Salsa solo

Poziom [P] podstawowy- nauka zupełnie od podstaw tańczenia salsy w pojedynkę, kroków solowych, podstawowej techniki, pracy nad sylwetką, w tym wstępne izolacje oraz nauka rytmiki salsy. Celem jest również nabycie umiejętności koordynacyjno ruchowych potrzebnych do tańczenia i wykonywania obrotów i figur. W trakcie zajęć poznajemy także elementy innych tańców tj, bachata, merenge, cha cha cha, elementy jazzowe itd. Zajęcia salsy solo- lady styling wyrabiają sylwetkę, zwiększają świadomość ciała, nadają ruchom kobiecości i gracji, pozwalaja poczuć się swobodnie i sexi w tańcu.

Poziom [S] średniozaawanswoany- kontynuacja poprzedniego poziomu, wzbogacona jest o pracę z ciałem (bodymovement), skierowany do osób, które nie mają już większych problemów ze słyszeniem i tańczeniem do rytmu, poznajemy tutaj kolejne kluczowe figury oraz ich kombinacje footwork-i, zaczynamy pracę nad stylingiem.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

OPIS POZIOMÓW:

SALSA W PARACH:

Poziom 0- zajęcia skierowane do osóbpoczątkujących, polegają na wprowadzeniu w podstawową technikę tańca salsy począwszy od ćwiczeń rytmicznych, nauce podstawowych figur salsy tj; obrót w prawo i w lewo, cross-body, kroki solowe; 4 step, suzie-q, tres-tres, skończywszy na nauce prostych kombinacji figur wystarczających do zastosowania ich w praktyce m.in. na salsotekach (8 zajęć)

Poziom 1 - podstawowy ? kontynuacja poprzedniego poziomu, rozbudowana o kolejne rodzaje cross body oraz inne kluczowe figury tj. check lub out of the way, ponadto kolejne kroki solowe, wprowadzenie do innych tańców m.in. bachata bądź merengue (8zajęć)

Poziom 2 - Średniozaawansowany niższy- program kursu wzbogacony jest o bardziej zaawansowaną pracę z ciałem (bodymovement), jest skierowany do osób, które nie mają już większych problemów ze słyszeniem i tańczeniem do rytmu, poznajemy tutaj kolejne kluczowe figury oraz ich kombinacje m.in. Open break, copa, hook turn, kroki solowe, footworki itd. (14 zajęć)

Poziom 3 - Średniozaawansowany (16zajęć)- kolejny krok do przodu- na tym poziomie uczymi się podwójnych obrotów (spin-ów), reversu, skupiamy się na pracy nad indywidualnym stylem- stylingiem, poznajemy bardziej skomplikowane autorskie kombinacje figur, nastawiamy się rówież na większą dozę improwizacji

Poziom 4 - Średniozaawansowany wyższy (20zajęć) ? Na tym poziomie doskonalimy już wszelkie możliwe techniki, spiny, footworki, indywidualny styl, poznajemy Cross body 360, wstęp do chc cha i wprowadzanie w tańczenie (on2)

Poziom 5 ?Zaawansowany(otwarty)

SALSA SOLO/LADIES STYLING:

Poziom 0 - nauka zupełnie od podstaw tańczenia salsy w pojedynkę, kroków solowych, podstawowej techniki, pracy nad sylwetką, w tym wstępne izolacje oraz nauka rytmiki salsy. Celem jest również nabycie umiejętności koordynacyjno ruchowych potrzebnych do tańczenia i wykonywania obrotów i figur. W trakcie zajęć poznajemy także elementy innych tańców tj, bachata, merenge, cha cha cha, elementy jazzowe itd. Zajęcia salsy solo- lady styling wyrabiają sylwetkę, zwiększają świadomość ciała, nadają ruchom kobiecości i gracji, pozwalaja poczuć się swobodnie i sexi w tańcu.

Poziom 1- kontynuacja poprzedniego poziomu, wzbogacona jest o pracę z ciałem (bodymovement), skierowany do osób, które nie mają już większych problemów ze słyszeniem i tańczeniem do rytmu, poznajemy tutaj kolejne kluczowe figury oraz ich kombinacje footwork-i, zaczynamy pracę nad stylingiem.